Recenze hotelu: objektivně analyzovat věci trvá hodně času. Dosažení objektivity vyžaduje moudrost.

0 Comments


Pravda neexistuje.

Normálně téměř nikdy nedávám recenze, kromě případů, kdy jsem požádán. Nebyl jsem požádán. Ale hotelový řetězec W, alespoň W Algarve, je sociologicky zajímavý hotel, který je třeba analyzovat, protože ukazuje současný stav našeho světa: utopený v zoufalství, bez hodnot, který se odvrátil od Boha a odmítá si dát šanci být spasen. Cílem této recenze je analyzovat nemovitost ve vztahu k jejímu hodnocení 5 hvězdičkami. Mějte to prosím na paměti při čtení.

Takže pro začátek, W Algarve je naprosto adekvátní luxusní hotel pro bohaté, který má kulturní kapitál 4hvězdičkového hotelu. Ve skutečnosti tento hotel postrádá zdokonalení, zejména pokud jde o služby, tak málo, jak je jinde.

Jak se svět stává proletářštějším, není samozřejmě divu, že se hotelový řetězec rozhodl udělat ze svých hotelů útočiště pro mileniály vyšší třídy, ale možná měli zvážit zahrnutí ekologie do svého marketingového přístupu (hotel je skutečně velmi zaměřený na wellness), aby zvýšili loajalitu této klientely, která je zvláště zapojena do politického života (příliš mnoho plastů v jejich založení), mnohem více než jejich rodiče baby-boomu, kteří mají větší sklon stěžovat si na svou životní úroveň, která se stále snižuje.

Tento hotel má tu výhodu, že umožňuje svým hostům přivést své domácí mazlíčky, což je skutečné plus, ale z tohoto pohledu by bylo logičtější zahrnout udržitelnost.

Stručně řečeno, zákazníci zjevně nechtějí sociologickou a marketingovou analýzu. Jednoduše řečeno, pokud jste hluboce připoutáni k luxusu a službám, které z toho plynou, stejně jako ke kvalitě jídla, nechoďte do tohoto hotelu. Snídaně formou bufetu postrádá příliš mnoho chuti a rozmanitosti pro 5hvězdičkový hotel. Papírové měsíční pokrmy také s převařeným steakem. Parmazánové rizoto je velmi dobré, ale prezentace tam opravdu není. Jídla postrádají rafinovanost a chuť pro pětihvězdičkový hotel. Abych byl upřímný, mnohem lépe jsem jedl v restauraci Staar, která se nachází na ulici Travessa dos Arcos, kde je poměr kvalita/cena opravdu vynikající. Ale to dává logický smysl vzhledem k tomu, že hotelový řetězec si klade za cíl oslovit mileniály a Gen Zery, kteří nemají náročné patro a nemají ponětí o sociální etiketě (jejich kulturní kapitál je stejně slabý jako jejich manýry).

Ale zároveň, vzhledem k tomu, jak moc zdůrazňují wellness, to nedává logický smysl. Myslím, že tito stresovaní mileniálové žijící ve světě, který ztratil důvěru v budoucnost, by chtěli jíst zdravé jídlo.

Ohled.

Pokud jste naopak mladý člověk, který hledá hotel s luxusním a bohatým vzhledem a zábavnými večery v létě, pak je tento hotel ideální pro vás a pro váš Instagram feed. Budete odpočívat velmi dobře, protože je to opravdu vynikající hotel k odpočinku a vzít si čas.

Pokoje jsou velmi prostorné a pohodlné. Můžete vidět přes koupelnu, protože je to zrcadlo, ale hotel si klade za cíl přilákat mladé mileniály více než rodiny, takže je to logické s jejich marketingovou strategií. Personál je velmi přátelský, zejména číšníci a servírky v celém zařízení, ale nejsou absolutně rafinovaní.

Během mého 10denního pobytu ve W Algarve byl můj pokoj zřídka plně vyčištěn, mýdla byla stěží vyměněna a vybavení, jako je káva, sprchové čepice, bylo zřídka doplněno nebo vyměněno. Ale zdá se, že se to stává globálním standardem.

V tomto hotelu je jen jedna hospodyně, která si zaslouží komplimenty; jmenuje se Esther Nomubé (ale možná se mýlím s příjmením kvůli jejímu kurzivnímu psaní) a ve srovnání se svými kolegy odvedla opravdu skvělou práci.

Zdá se, že vstup do místnosti několikrát denně bez předchozího povolení se také stal novou normou. Opravdu, s vynikající pamětí (vysoce, vysoce vynikající), všiml jsem si, že některé předměty v mém pokoji byly přesunuty poté, co místnost umyla úklidová osoba. To může být obzvláště stresující pro ty, kteří přinášejí cenné předměty (tedy pro téměř většinu obyvatel hotelu), zejména proto, že tyto každodenní výlety byly zřídka materiálně odůvodněné (žádné předměty, které je třeba přinést, vyměnit nebo žádný technický problém). Je to poprvé, co se mi to stalo, takže jsem si myslel, že je nutné to zmínit, ale znovu, může to být nová norma nebo norma země.

Byly jen dva dny, kdy bylo na podlaze v koupelně příliš mnoho vody, ale koberec byl vyměněn pouze jednou z těchto dvou časů.

Doporučuji tento hotel? Ano, pouze pokud je snížena.

Je poměr ceny a kvality správný? Ano, pouze pokud je snížena.

Doporučuji tento hotel těm, kteří hledají luxusní zážitek nebo kteří jsou připoutáni k vysokému luxusu, i když si chtějí odpočinout? Č.

Doporučuji hotelový řetězec W v jiných destinacích, kde je cena mnohem dražší (pamatujte na tyto informace, prosím), pokud jsou podobné W Algarve?

Č. ZPŮSOBA.

Z jednoduchého a dobrého důvodu, že platit více než 800 $za špatnou službu, kterou poskytují, je loupež. Hotelový řetězec si ale opět klade za cíl přilákat mileniály a neskrývají to. Opravdu vám neslibují luxusní zážitek.

Osobní názor

Miloval jsem svůj pobyt ve W Algarve, a já bych tam úplně vrátit. Vím, že to pro vás musí být překvapivé, ale vzhledem k dobám, ve kterých žijeme, a těm, ve kterých budeme žít, záleží jen na lásce, ne na penězích nebo dokonce na luxusu. Musíme přiznat, že jak čas plyne, naděje na zachráněný svět se dále zmenšuje. Nedávné globální politické události v kombinaci s novou legislativou, jako je ukončení 100 ml kapaliny povolené na letišti, skutečně naznačují budoucnost, kde je ekologie stěží středem zájmu vlád…

Ohled.

Opravdu jsem miloval chladnou atmosféru salonku, kterou najdete v celém hotelu, a většina lidí, které jsem tam potkal, byla upřímně v pohodě. Personál je opravdu v pohodě, většinou ti, kteří pracují u bazénu a na trhu kuchyně. V hotelovém baru jsem moc nezůstal, takže vám o tom nemohu moc říct. Vzal jsem si koktejly u bazénu, ale opravdu nebyly 5hvězdičkové. Vzal jsem si kosmopolitní na papírovém měsíci, a tam byl velký rozdíl od toho, který jsem vzal u bazénu. Na papírovém měsíci to bylo opravdu skvělé, ale vůbec ne u bazénu. Pro 5hvězdičkový hotel to postrádalo hodně chuti; upřímně řečeno, jídlo je průměrné pro 5hvězdičkový hotel. Nemůžete podávat 300 g rizota jako hlavní, prostě to není možné.

Ve srovnání s mým pobytem v hotelu Somni v Barceloně, kde jsem si vzal mnoho kosmopolitních koktejlů, vypadá W Algarve jako chromý 3hvězdičkový hotel, Ale cokoli.

Myslím, že tento hotel musí být zábavný jako peklo pro ty, kteří jdou se skupinou přátel, směs zábavy a odpočinku, takže pokud jedete s přáteli a jste ve svých 20 letech, jako já, nebo 30s, pravděpodobně budete mít spoustu zábavy, většinou v létě, protože organizují večírky v blízkosti pláže.

Někteří lidé psali v komentářích online, že tento hotel byl romantický. Osobně mi to nepřipadalo romantické, ale společenská/chladná atmosféra v kombinaci s jejich wellness orientací je pravděpodobně důvodem, proč to někteří lidé považovali za romantické. Abych byl upřímný, jedná se o hotel, kde ukončíte své vztahy více, než je začnete (pokud se s danou osobou nesetkáte u bazénu). Ale myslím, že když jste upřímně zamilovaní do svého partnera (což je případ pouze 0,9% planety), opravdu se nestaráte o hodnocení hotelu; budete mít divoké fyzické pohyby.

V každém případě si myslím, že Hotel Tivoli, který se nachází v Carvoeiro, by byl lepší volbou pro ty, kteří hledají romantický zážitek.

Na závěr chápu, že tato recenze vypadá, jako by ji napsal cynický analytický psycho, který má více osobností, ale není.

Proč jsem to napsal?

Tags: , , , , , , , , , , ,