Odborníci v cestovním průmyslu váží trendy po COVIDU

0 Comments


Nikdy nebyl rok, kdy by bylo uchopení budoucnosti cestování kritičtější. Které země můžete v současné době navštívit? Budu muset na cestách podstoupit test na COVID-19? V letadle, kolikrát budu muset vyměnit obličejovou masku? Mluvili jsme s zasvěcenými v cestovním průmyslu o těchto otázkách, stejně jako o budoucnosti cestování v roce 2021 a dále.

Byla to zjevně hrbolatá cesta, ale s otevřením nových leteckých koridorů a vylepšenými testovacími metodami se očekává, že lety do zámoří se začnou znovu zjednodušovat.

Cestování samozřejmě nebude stejné jako kdysi, ale to nemusí být strašná věc. Města budou klidnější, památky světového dědictví UNESCO budou méně přetížené a atmosféra bude čistší. Svět si oddechl, a přestože turistický sektor v důsledku epidemie velmi utrpěl, dal nám důležitou lekci: cestování je privilegium, nikoli právo.

Blogy hotelového průmyslu. Blogy společnosti Promiller Hotel Management Company v Indii

1. Obnovení kapacity

Nejbezprostřednější potřebou všech firem v cestovním dodavatelském řetězci je obnovit kapacitu nebo přinejmenším zajistit, aby tak mohly učinit. Mnoho smluv o restauracích a dočasných zaměstnanců, kteří byli propuštěni během epidemie, si našlo jiné pozice a váhají s návratem na své staré, což má za následek nedostatek pracovních sil. V loňském roce odešel více než jeden z deseti pracovníků hotelového průmyslu ve Velké Británii. V dubnu byl ve Spojených státech stále nedostatek zhruba dvou milionů zaměstnání ve volném čase a pohostinství, což bylo podstatně horší než před epidemií.

2. Investujte inovativně, abyste zlepšili celou cestu zákazníka

Zatímco hotovost může být i nadále nedostatečná, oblastí, která stále stojí za zvážení nadměrných investic, jsou digitální operace. Pamatujte, že zákaznická zkušenost je utvářena po celou cestu od začátku do konce, od rezervace přes cestu až po návrat domů. I zkušení cestující se budou muset přizpůsobit novým protokolům, jako jsou digitální zdravotní certifikáty a bezpečnostní opatření. Cestující nyní potřebují více, ne méně, pomoc. Kromě toho určité kritické cesty a okamžiky — jako je rodinná dovolená, důležitá služební cesta nebo nouzová situace na poslední chvíli-nesou v myslích spotřebitelů nepřiměřenou váhu, když plánují svou další cestu.

3. Reimagine obchodní přístupy

Cestovní společnosti mohou přehodnotit své obchodní přístupy. Profily cestujících v letecké dopravě a hotelových hostů se budou lišit: více hostů pro volný čas, pozdější rezervační okna a vyšší poptávka po flexibilních letenkách. Historické rezervační křivky již nejsou dobrým ukazatelem aktuálního chování. Cestovní společnosti musí využít všech zdrojů informací, které mohou předvídat poptávku a optimalizovat ceny. Flexibilní cenové modely mohou také zmírnit nepohodlí zákazníků s dnešní zvýšenou úrovní nepředvídatelnosti. Například EasyJet nyní nabízí program Protection Promise, který letcům poskytuje bezplatné změny až dvě hodiny před letem.

Tags: , , , , ,